Aktuality

GDPR

Implementovali jsme do SEVIA funkcionalitu, které Vám umožní vyhovět směrnici EU o zacházení s osobními údaji. Jde o implementaci zabezpečeného připojení operátorů do systému a o mechanizmy práce s osobními údaji a nahrávkami na základě zvolených parametrů. Zmíněné funkce lze zapnout/vypnout.
 

Click2Call

Pro snadnější vytáčení čísel z webových stránek firem, CRM, účetních systémů apod. jsme vytvořili rozšíření (extension) pro prohlížeče Google Chrome, Firefox (Mozilla) a Microsoft Edge. V rozšíření pak stačí pouze zadat adresu ústředny a to je vše. Následně se vám při označení jakéhokoliv čísla kdekoliv na stránce zobrazí pod kurzorem ikona telefonku, na kterou stačí […]

SMS kanál

Rozšířili jsme kontaktní centrum SEVIO o nový kanál: SMS. Lze přijímat i odesílat SMS interaktivně přímo z prostředí naší operátorské aplikace. Odeslání SMS lze odložit – naplánovat na budoucí termín nebo přeplánovat. Distribuce příchozích SMS operátorům je inteligentní: je informován ten operátor, který s daným číslem mluvil naposledy. Všechny SMS jsou v systému archivovány.