O SPOLEČNOSTI

Database CZ, spol. s r.o. je společnost se sídlem v Brně, působící na telekomunikačním trhu. Poskytuje služby v oblasti VoIP technologií, cloudové služby a zabývá se vývojem software pro telefonní ústředny a call centra.

Našim dlouhodobým cílem je poskytování kvalitních služeb, používání moderních technologií a zlepšování kvality našich produktů.

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vl. 30549.

Historie společnosti

Společnost byla založena v roce 1998. V té době se zabývala vývojem webového informačního systému pro optimalizaci trhu s tiskovinami.

V roce 2004 začala s vývojem vlastního aplikačního jádra pro aplikace s 3-vrsvou architekturou s obchodním názvem LITHE CORE ®, na kterém vytváří komerční aplikace.

V roce 2007 zařadila do předmětu své činnosti i instalací a správou softwarových telefonních ústředen. Současně s tím začala vyvíjet software pro telefonní ústředny a call centra s obchodním názvem SEVIO. Více informací o produktu naleznete na produktových produktových stránkách www.sevio.cz

V roce 2009 vytvořila a dále vyvíjí informační systém pro plánování, řizení a kontrolu ekonomiky autodopravy s obchodním názvem FORMAN.

V roce 2010 vybudovala vlastní cloudové řešení a začala na profesionální úrovni nabízet služby v oblasti virtualizace a s ní spojenou instalaci a správu virtuálních strojů.

V roce 2014 se přestěhovala do nových prostor, rozšířila pracovní tým o nové kolegy a začala intenzivněji pracovat na nové funlkcionalitě vyvíjených aplikací a poskytování podpory svým zákazníkům.

Podpořili jsme

CENTRUM KOCIÁNKA v Brně

V průběhu let 2014 a 2015 jsme získávali finanční prostředky na nákup bezbarierového vozidla pro uživatele CENTRA KOCIÁNKA v Brně a následně i na některé kulturní akce, které CENTRUM KOCIÁNKA organizovalo.

SEVIO call centrum SEVIO Agent - komponenta pro operátory SEVIO Panel - komponenta pro správce ústředny SEVIO WEB - rozhraní pro ovládání systému SEVIO - reference