VoIP telefonní ústředny

Naše telefonní ústředny nesou označení SEVIO a jsou postaveny na PBX Asterisk. Mají vestavěné WEB rozhraní pro jejich snadnou konfiguraci a ovládání. Dále je možné zakoupit naše SEVIO komponenty Agent a Panel pro snadnější ovládání ústředny.

Ústřednu si můžete pronajmout jako virtuální řešení na našem virtualizačním zařízení za měsíční paušální poplatek nebo zakoupit k sobě do firmy jak hardwarové řešení v RACK provedení. Chcete-li se o možnostech ústředny dozvědět více, nebo máte-li specifické požadavky na její funkcionalitu, kontaktujte nás.

Ústřednu lze kdykoliv rozšířit o funkcionalitu call centra pomocí modulu SEVIO CALL CENTRUM.

Vybrané vlastnosti ústředny

Rozšíření SEVIO Click2Call pro Chrome, Firefox, Microsoft Edge Neomezený počet pobočkových telefonů Fronty call centra, směrování hovorů, přístupová práva Konferenční místnosti, IVR, přepojování Nahrávání hovorů, záznamník Telefonní seznam, černá listina, VIP klienti... Modifikovatelné číselníky (např. kategorie hovoru...) Notifikace, odesílání zpráv na e-mail Připojení mobilních telefonů a bran A další...

 

WEB rozhraní pro konfiguraci ústředny Podrobné statistiky o ústředně (hovory, provoz...) Vlastní hudba na pozadí při čekání hovoru Propojení se softwarem třetích stran (CRM, obchodní systémy...) Nahrávání hovorů a stahování nahrávek Help Desk systém součástí ústředny Vzájemné propojení více ústředen Rozšíření o funkce call centra (chat, prediktivní dialer...) Failover - provoz bez výpadku
Mezi naše zákazníky patří

Můžete si vybrat virtuální nebo fyzické ústředny. Virtuální ústředny provozujeme s veškerým zabezpečením, garancí provozu 24 / 7 / 365 a denním zálohováním. K ústřednám pronajímáme GSM porty pro vložení vašich SIM karet. Fyzické ústředny nabízíme v provedení ISDN, VoIP nebo kombinované, od jednoduchých řešení až po korporátní ústředny pro 200 a více účastníků.

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH 21%.

Ceník je platný od 1.8.2017.

Virtuální ústředny

Ceníková položka Cena
Instalace ústředny 3 900,- Kč
Ústředna 5 linek od 975,- Kč měsíčně
Ústředna 10 linek od 1 300,- Kč měsíčně
Ústředna 20 linek od 1 885,- Kč měsíčně
Ústředna 30 linek od 2 405,- Kč měsíčně
Ústředna 50 linek od 3 250,- Kč měsíčně
Pronájem GSM portu 599,- Kč měsíčně

Fyzické ústředny

Ceníková položka Cena
Analogová ústředna pro 20 účastníků od 5 227,- Kč
IP ústředna pro 20 účastníků od 5 366,- Kč
Konfigurace volání podle vlastních požadavků od 2 400,- Kč
Ústředny dodáváme buď samostatně stojící, nebo v RACK provedení pro instalaci do datového rozvaděče.

V případě virtuální ústředny máte řešení FAILOVER zdarma (99,99% dostupnost což v praxi představuje provoz bez výpadku).

Cena OD platí pro virtuální ústředny v konfiguraci, která splní běžná očekávání (volání, nahrávání a dohledání hovorů, statistiky, správa uživatelů, virtuální prostor 20GB pro data a nahrávky). Každá virtuální ústředna umožňuje rozšíření z hlediska počtu účastníků i funkcionality až po funkce call centra.

Zajímá-li Vás cena za virtuální nebo fyzickou ústřednu v konkrétní konfiguraci, zavolejte nám nebo napište. Rádi Vám poradíme, navrhneme odpovídající řešení a zašleme kalkulaci, případně sdělíme orientační cenu po telefonu.

SEVIO call centrum SEVIO Agent - komponenta pro operátory SEVIO Panel - komponenta pro správce ústředny SEVIO WEB - rozhraní pro ovládání systému SEVIO - reference