page o nas intro image

O nás

Vyvíjíme a dodáváme původní český software pro call centra, dodáváme virtuální telefonní ústředny, poskytujeme 100% servis všem naším zákazníkům.

Naše hodnoty

Database CZ, spol. s r.o. je společnost se sídlem ve Veverské Bítýšce, provozující svou činnost v Brně. Společnost poskytuje virtuální call centra na bázi VoIP technologie s vlastním produktem SEVIO CALL CENTRUM.

Naše cíle

Našim dlouhodobým cílem je zlepšování kvality našeho produktu, implementace funkcionality vycházející z praxe a podnětů našich zákazníků, poskytování kvalitních služeb a podpory.

HISTORIE SPOLEČNOSTI

1998

Společnost byla založena v roce 1998. V době rozvíjejícího se internetu se začala zabývat vývojem webových informačních systémů.

2004

V roce 2004 začala s vývojem vlastního aplikačního jádra pro aplikace s 3-vrsvou architekturou s obchodním názvem LITHE CORE ®, na kterém vytváří komerční aplikace.

2007

V roce 2007 zařadila do předmětu své činnosti i instalací a správou softwarových telefonních ústředen. Současně s tím začala vyvíjet software pro telefonní ústředny a call centra s obchodním názvem SEVIO CALL CENTRUM.

2009

V roce 2009 vytvořila a dále vyvíjí informační systém pro plánování, řízení a kontrolu ekonomiky autodopravy s obchodním názvem FORMAN.

2014

V roce 2014 se přestěhovala do nových prostor, rozšířila pracovní tým o nové kolegy a začala intenzivně pracovat na vývoji a zlepšování hlavního produktu firmy -software SEVIO CALLCENTRUM

PODPOŘILI JSME

CENTRUM KOCIÁNKA v Brně

V průběhu let 2014 a 2015 jsme získávali finanční prostředky na nákup bezbarierového vozidla pro uživatele CENTRA KOCIÁNKA v Brně a následně i na některé kulturní akce, které CENTRUM KOCIÁNKA organizovalo.

Database.cz pomáhá